BAŞKAN

onlinecasinotop.net

 

Spor Tesisleri Açılışı

Çatalca'nın Ormanlı Köyünde bulunan Ormanlıspor kulübü mevcut tesisleri yenilenerek geçtiğimiz Pazar günü hizmete girdi. Yapılan muhteşem açılış organizasyonuyla birlikte hizmete giren tesislerin yapılmasında büyük rol oynayan yeni Kulüp Başkanı Osman Ceylan önderliğinde spor kulübü yeni bir çehre kazandı. 

Çatalca Kaymakamı Mehmet Ersoy'un açılış kurdelesini kestiği tesis, modernizasyonuyla davetlileri hayran bıraktı. Ormanlıspor'un başkanlığına geldikten sonra yeni yönetim kurulu ile kolları sıvayan Osman Ceyhan saha zemini, saha etrafının çevrilmesi ve ışıklandırma sistemi ile tesise yepyeni bir çehre kazandırdı. Yapılan açılışa Çatalca Kaymakamı Mehmet Ersoy, Çiftlikköy Belediye Başkanı İsmail Sevinç, DYP Çatalca İlçe Başkanı Esat Çelik ve yönetici Dinçer Topçu, Genç Parti İl Yönetim Kurulu Üyesi Niyazi Ergen, GP Çatalca İlçe Başkanı Kamuran Erk ve Başkan Yardımcısı Selçuk Göçmez, Ormanlı köyü Muhtarı Faik Kurt, Akalan köyü Muhtarı Metin Yüksel, Çatalca İlçe Spor Müdürü İsmail Tüfekçi, Çatalca Milli Eğitim Şube Müdürü Coşkun Bartan, Diğer Kulüp Yöneticileri, Okul Müdürleri, futbolcular ve Ormanlı halkı katıldı.

Deliklikaya İlköğretim Şampiyon

Sahada yapılan çalışmalarla yenilenen Ormanlı Stadında İlköğretim okulları arası futbol turnuvası final maçı oynandı. Gayet zevkli ve bol gollü geçen mücadeleyi Deliklikaya İlköğretim Okulu, Çiftlikköy İlköğretim Okulunu 5-1'lik net bir skorla yenerek şampiyon oldu. Çiftlikköy ilköğretim Okulu ikinci ,Ormanlı İlköğretim Okulu üçüncü olurken centilmenlik kupasını Muratbey İlköğretim Okulu kazandı. Ayrıca turnuvada en çok gol atan Deliklikaya İlköğretim okulu öğrencisi Mahmut Gür' e de, bir saat hediye edildi. 

Muhteşem şovlar

Açılış töreni boyunca gösteri şovları yapan Ormanlı Köyü İlköğretim Okulu öğrencileri sergiledikleri gösterilerde büyük alkış aldılar. Tören boyunca hiç durmadan davetlilerin göz paslarını silen küçük sanatçılar, özellikle oynadıkları Zeybek halkoyunuyla izleyenlerin beğenisini kazandılar. 

Kurdeleyi Mehmet Ersoy kesti

Oynanan final karşılaşmasının ardından gerçekleştirilen kupa töreninde Tesis Açılışını gerçekleştirmek üzere davet edilen Mehmet Ersoy'da şampiyon takımın kupasını teslim etti. Tesisin kurdelesini kesen Çatalca Kaymakamı Mehmet Ersoy, bu organizenin güzel olduğunu ve tesisin hayırlı olmasını temenni etti. Sahanın içinde bir tur atarak yapılan çalışmalar hakkında Kulüp Başkanı Osman Ceylan' dan bilgi alan Ersoy yapılan çalışmaları beğendiğini ifade ederken, Spor' un öneminden bahsederek Ersoy, Osman Ceylana teşekkürlerini sunmayı ihmal etmedi. 

Emirşan davetlileri coşturdu.

Gerçekleştirilen açılış töreni gece geç saatlere kadar devam etti. Açılışa katılan davetliler Emirşan'ın söylediği parçalarla coştular. Yapılan bu güzel tesisin çimlerinde gerçekleşen konserde birbirinden güzel şarkılarla Ormanlı halkına hitap eden Emirşan, gördüğü ilgiden memnun kalırken zaman zaman Halkla birlikte oynadı. Özellikle küçük hayranlarının yoğun ilgisiyle karşılaşan ve onlarla düet yapan Emirşan, çalınan roman havaları ile kendilerinden geçen ormanlı köyüne unutulmaz bir müzik ziyafeti verdi. 

Gençlerimiz için bu gerekliydi 

Ormanlıspor Kulübü'nün Başkanı Osman Ceylan yapılan açılışa katılanlarla tek tek ilgilenerek misafirperverliğini gösterdi. Yaptığı konuşmada Açılışa gelen herkese teşekkür eden Ceylan "Ormanlı köyü bu tesise sahip oldu. Çalışmalarımıza ilk önce tesislerden başladık. Spor yapabilmek için bu tesislerin yapılması gerekiyordu. Ben sporun içinden gelen bir insan olarak ilk önce yapılması gerekeni yaptık ve atıl durumda olan tesislerimizi düzelterek daha modern bir görünüme kavuşturdu. Gençlerimizin daha iyi daha sağlıklı bir spor yapabilmeleri için bu gerekliydi bizde bunu yaptık. Spora hizmetlerimiz bununla kalmayacak daha iyi hizmetler yapacağız"dedi.

İstanbul/Çatalca