Hakkımızda

Yıldız Holding Bilişim Grubu şirketlerinden Exper, üretim faaliyetlerine 1994 yılında başladı. Kuruluşunun ilk yılında Türkiye'de "Yılın Bilgisayarı" seçilen Exper, 1996 yılında ise "Yılın Kişisel Bilgisayar Şirketi" ünvanını kazandı.

Kuruluşundan itibaren insan ve hizmet kalitesine verdiği değeri tüm iş süreçlerine yansıtan Exper, Toplam Kalite Yönetimi yaklaşımını etkin olarak uyguladı. Çalışmalarını Türkiye’de ve bölgesinde liderlik vizyonu ile sürdüren Exper, 5 yıl üst üste (2006, 2007, 2008, 2009, 2010) masaüstü bilgisayar satışında lider oldu.

Kişisel bilgisayar dünyasındaki tüketici beklentilerini ultrabook, notebook, netbook, tablet bilgisayar, all in one pc, masaüstü bilgisayar ve sunucu ürün ailesiyle karşılayan Exper, Türkiye bilişim pazarının geldiği noktaya ışık tutan birçok araştırmada adını ilk 10’a yazdırdı. Dünya trendlerini ve tüketici taleplerini yakından takip ederek, her an mobil olma ihtiyacını dikkate alarak 2011 yılında Türkiye’nin ilk tablet pc üretimini gerçekleştirdi.

Exper, Kocaeli Büyükşehir Belediyesi ile yürüttüğü "Her Öğrenciye Netbook" projesiyle Microsoft’un “Dünya İş Ortakları Konferansı”nda Bilge Pisi ürünü ile örnek proje geliştiricisi ödülüne layık görüldü. 2011 yılında Intel tarafından, Ortadoğu, Türkiye ve Afrika bölgesinin en yenilikçi bilgisayar üreticisi seçildi.

Düzenlediği kampanyalarla da herkesin kolayca bilgisayar sahibi olabilmesini amaçlayan Exper, Türkiye genelindeki 800’ü aşkın Exper bayileri ve perakende zincir marketler aracılığıyla tüketicilerle buluşuyor.

Bu Sayfanın Tüm Hakları Kaan Çelik'e aittir.
2015-2016©™