HAKKIMIZDA

Biz Kimiz…


Orion PC Bilgisayar Otomasyon İth. İhr. San. ve Tic. Ltd. Şti , bilgi teknolojileri ve endüstriyel otomasyon alanında sektöre yenilikler getirmek ve müşterilerine en iyi hizmeti sunmak amacı ile 2002 yılında faaliyete başlamıştır. Genç ve dinamik alt yapısı ile kısa sürede sektöre adapte olmuş, sunduğu örnek çözümlerle gereken güveni sağlamış, sektördeki yerini pekiştirmiştir.


Firmamız özellikle veri toplama, üretim kontrol ve verimlilik takibi uygulamalarında kendine özgü çözümlerle bilinen kalıpların dışına çıkarak, kendi standardını oluşturmuş ve başarı ile uygulamaya koymuştur. Bunun neticesinde de müşterilerine güncelliğini uzun süre koruyan, yeni ve eski teknolojiyi aynı anda kullanabilmeye imkan veren, kısaca tüm işletme ekipmanlarının “aynı dili” konuşmasını sağlayan çözümler sunmayı başarmıştır.


Satış odaklı çalışma şekline karşılık çözüm odaklı stratejiyi her zaman önde tutan bir anlayış ile hizmet veren Orion Otomasyon, gelecekte de çalışmalarını bu anlayışından taviz vermeden sürdürecek, güçlü çözüm ortakları ve her gün büyüyen kadrosu ile müşterilerinin yanında olacaktır.


Kalite ve Verimlilik Takip / Raporlama


Üretim yapan her işletmenin temel kriteri olan kalite, değişen şartlar ve koşullar içerisinde her zaman en üst sıralarda yerini korumuştur. Bir zamanların gereksiz olarak nitelenen istekleri artık kaçınılmaz olmuş, üretim sürecinin bir parçası haline gelmiştir. Bu nedenle üretim ile birlikte kalitenin de takibi artık her işletmenin temel görevidir.


  • > Üretim Planlama
  • > Üretim Takip ve Raporlama
  • > Barkodlama ve İzlenebilirlik
  • > Personel Performansı Değerlendirme
  • > OEE Raporlama
  • > Makine / Ekipman Verimliliği
  • > Depolama ve Sevkiyat Takibi
  • > Atölye Kontrol ve Üretim Veri Toplama


Uygulamalarımız ile süreç kontrolünü kolaylaştıran, tam hâkimiyet sunan ürünlerimiz müşterilerimizin hizmetindedir.


Kısa vadede uygulanabilen ve sistemin bir parçası haline gelen çözümlerimiz, rekabette önemli avantajların yanı sıra maliyet, izlenebilirlik ve kalite raporlama hususlarında da bir adım önde olma imkânını vermektedir.

REFERANSLAR
Orion PC Bilgisayar Otomasyon Logo

© Orion PC - Tüm Hakları Saklıdır...

Orion PC Bilgisayar Otomasyon İth. İhr. San. ve Tic. Ltd. Şti.

Tel: (0 212) 787 1681

Fax: (0 212) 787 1679

E-Posta: info@orionpc.com.tr